Rent flat 2+kk with a Balcony, 78.7m2, Prague, A.201

36 900 CZK / month (rental price, including equipment and services)

Balcony

Fridge

Dishwasher

Underfloor heating

Washing machine, tumble dryer

Class B

TV / satellite

Wine rack

Wi-Fi

Equipment

3D prohlídka

  Reception desk

  24/7 Emergency Service

  Parking

  Underground parking for 300 cars

  Shopping centre

  Supermarket, optician’s, ATM, etc.

  Restaurant

  Free delivery to the apartments

  Tento plně zařízený apartmán 2+kk s balkonem a kvalitním nábytkem Vám zajistí útulné a pohodlné bydlení.

  V apartmánu se nachází samostatná ložnice s manželskou postelí, psacím stolem a vestavěnou skříní. Velkoryse řešený obývací pokoj (40 m2) disponuje sklopnou postelí o velikosti 160 cm šíře, kterou ocení např. vaše návštěvy. Tato postel je vybavena kvalitní matrací, stejně jako manželská postel v ložnici. V obývacím pokoji se dále nachází velká, kvalitní rozkládací pohovka, která vám poslouží jak k relaxaci, tak i jako další lůžko na spaní.

  Moderní rohová kuchyň, spojená s obývacím pokojem, zahrnuje úsporné spotřebiče včetně myčky nádobí, trouby a mikrovlnné trouby. Výjimečnost tohoto apartmánu podtrhuje barový pult a rohová jídelní sestava s designovým cihlovým obložením.

  V prostorné koupelně s WC a vanou se nachází pračka a sušička.

  K vašemu komfortu přispěje také podlahové topení v koupelně a obývacím pokoji, a dále televize se satelitem poskytující stovky českých i zahraničních programů a wifi připojení k internetu. Tyto služby jsou v ceně pronájmu apartmánu.

  Apartmán je orientován na východ a nachází se ve druhém patře budovy, která je součástí nového, moderního a  bezpečného areálu šesti budov, v lokalitě pod Vyšehradem, Praha 2.